Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Způsoby platby
Způsoby platby

Za Vámi objednané zboží můžete zaplatit mnoha různými způsoby - od platby kartou až po bitcoiny - podle toho, co Vám nejvíce vyhovuje. Podrobné informace o všech způsobech platby naleznete níže. 

géčko.png  vbm_blugrad004.png  mastercard.png     File:Apple Pay logo.svg - Wikimedia Commons    Platba kartou online pomocí platební brány GoPay 

Bezpečný a pohodlný způsob bezhotovostní platby. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay, kde uskutečníte a následně autorizujete platbu. Pro maximální ochranu citlivých údajů používáme protokol 3-D Secure, který poskytuje moderní zabezpečení pro online transakce s kreditními a debetními kartami. Přijímáme platby platebními kartami Visa a Master Card. Výhodou platby kartou je její okamžitá rychlost, díky které můžeme zboží expedovat ihned po zaplacení. 

V případě neúspěšné platby nás neváhejte kontaktovat, obratem Vám vygenerujeme novou platbu. Tato platební metoda je zdarma.Platba bankovním převodem

Jeden z nejpopulárnějších způsobů bezhotovostních plateb. Nabízíme dvě možnosti platby bankovním převodem.

  • Platba standardním bankovním převodem: Z Vašeho internetového bankovnictví zašlete cenu objednávky na náš bankovní účet. Zde naleznete údaje pro platbu bankovním převodem: 

Bankovní účet: 123-4999660247/0100
IBAN: CZ5101000001234999660247
Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky

  • Platba expresním bankovním převodem: Po dokončení objednávky budete přesměrováni přímo do Vašeho internetového bankovnictví, kde jsou již předvyplněny údaje k platbě. Stačí tak jen platbu potvrdit. 

Po provedení platby jsou peníze na náš bankovní účet obvykle připsány do druhého pracovního dne. Ihned poté Vaši objednávku odešleme od zahraničního dodavatele. Tato platební metoda je zdarma.Platba bitcoiny

Vyšli jsme vstříc četným požadavkům našich zákazníků a nově tak nabízíme také platbu populární kryptoměnou Bitcoin. Po dokončení objednávky budete přesměrování na stránku s adresou peněženky, na kterou je třeba danou platbu zaslat.

Pro zákazníky, kteří vlastní kryptoměnovou peněženku (například Elly nebo Binance), stačí pouze naskenovat vygenerovaný QR kód a potvrdit platbu ve své peněžence. Platba je velice jednoduchá a maximálně zabezpečená. Tato platební metoda je zdarma. Platba přes Google Pay / Apple Pay

Populární služby Google Pay či Apple Pay nabízí jednoduché placení prostřednictvím mobilního telefonu či online na internetu. Na platební bránu budete přesměrováni ihned po odeslání objednávky. 

Výhodou této platební metody je její rychlost a maximální zabezpečení. Tato platební metoda je zdarma. Platba přes PayPal

Placení přes PayPal je velice populární především díky své rychlosti, jednoduchosti a bezpečnosti. Na platební bránu PayPal budete přesměrováni ihned po odeslání objednávky. Adresa našeho PayPal účtu je objednavky.stylewear@gmail.com - v případě neúspěšné platby tak můžete zaplatit i později zasláním ceny objednávky na náš PayPal. Tato platební metoda je zdarma. Platbu dobírkou bohužel v současné době z důvodu zahraničního dovozu našeho zboží neumožňujeme. Chceme se tak vyvarovat situací, kdy si někdo zboží na dobírku, které urazilo nákladnou cestu ze zahraničí, odmítne převzít. Věříme, že si vyberete z velkého množství nabízených způsobů bezhotovostních plateb. 


Máte dotaz týkající se plateb na našem eshopu? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktovat nás můžete na e-mailu info@stylewear.cz. Můžete také použít Direct Message (DM) na našem InstagramuRádi Vám pomůžeme.