Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Doprava & Sledování zásilek
Doprava & Sledování zásilek

Doprava zboží od zahraničních dodavatelů 

Všechny produkty, které najdete na našem eshopu, pochází z rozsáhlé sítě zahraničních dodavatelů. Díky naší spolupráci s těmito dodavateli Vám můžeme nabídnout i unikátní produkty, které jinde na českém trhu nenajdete, a hlavně za bezkonkurenční ceny. 

Poté, co dokončíte objednávku, zboží od zahraničního dodavatele zašleme přímo na Vaší adresu. Maximální doba dodání je 60 dnů, nicméně naprostá většina zboží ze zahraničí dorazí do 10-15 dnů. Delší doba dopravy je způsobena právě zahraničním dovozem a vysokou poptávkou. Pokud zboží nedorazí do 60 dnů od zaplacení objednávky, máte nárok na vrácení peněz. 

Náš eshop funguje v České republice a na Slovensku. Na Vaši žádost můžeme objednávku dodat i na adresu mimo Českou republiku a Slovensko, v takovém případě nás prosím kontaktujte předem. 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat na email info@stylewear.cz

Sledování zásilek 

Vzhledem k zahraničnímu dovozu je trasování zásilek možné pouze v některých případech. Pokud by zásilka nedorazila do 15 dnů a měli byste zájem o sledování jejího stavu, neváhejte vyplnit formulář níže či nás kontaktujte na email info@stylewear.cz a my Vám obratem na email zašleme trasovací kód zásilky, bude-li to u Vaší zásilky možné. 

Upozorňujeme, že zboží je možné trasovat až po jeho příjezdu do České republiky či na Slovensko (obvykle maximálně 15 dní od objednání), a to na stránkách České pošty či Slovenské pošty

Formulář pro žádost o sledovací číslo zásilky

Číslo objednávky (povinné) *
Email (povinné) *
Poznámka (volitelné)